Rolety rzymskie

Zasłony rzymskie to nic innego, jak połączenie efektowności niezwykle dekoracyjnych zasłon z funkcjonalnością tradycyjnych, prostych rolet. Niemniej jednak, pomimo licznych zalet ciągle od nich stronimy, wybierając ozdoby bardziej tradycyjne – sprawdzone, ale niezbyt oryginalne. A niepotrzebnie…
Rolety rzymskie to odrobinę niekonwencjonalna, ale jednocześnie bardzo efektowna dekoracja dla każdego okna. Duży wybór tkanin sprawia, że świetnie wpasują się w klimat każdej przestrzeni – bez względu na styl wnętrza jak i przeznaczenie pomieszczenia.
Roleta rolecie nierówna, a o różnicy między nimi świadczą nie tylko wybrane przez nas tekstylia, ale także sam rodzaj przesłony. Do wyboru mamy bowiem te montowane do ściany, sufitu lub, za pomocą specjalnych uchwytów, na ramę okienną.
Propozycją dla osób, które gustują w bardziej konwencjonalnych dekoracjach, będą podwójne rolety rzymskie, które – dzięki dwóm warstwom tkanin oraz dwóm niezależnym systemom regulacji ich długości – łączą w sobie funkcję firany i zasłony. Właśnie dzięki swojej „podwójnej naturze” przypadają do gustu tym, którzy preferują bardziej tradycyjne rozwiązania. Tego typu modele sprawdzają się świetnie zarówno w salonach jak i w kuchniach oraz w pokojach dziennych.

Zobacz nasze realizacje