Poduszki

To, jak efektowna jest aranżacja salonu zależy w dużej mierze od umiejętnego dobrania dodatków. Poduszki jako element aranżacyjny są często niedoceniane. Czasem wybieramy je przypadkowo, aby zwiększyć nasz komfort podczas oglądania telewizji. Czas z tym skończyć i wybrać poduszki w pięknych kolorach lub pokryte oryginalnymi wzorami. Zobaczmy, jak świetnie uzupełnią wystrój wnętrza

  • Jasne poduszki z nadrukiem w innym kolorze uzupełnią wystrój salonu utrzymany w jasnych barwach – takich jak kremowy, beżowy, kość słoniowa.
  • Do jasnego mebla możemy dobrać poduszki w różne wzory, ale utrzymane w tej samej tonacji kolorystycznej.
  • Za dużo szarości we wnętrzu? Poduszki w kolorach tęczy pomogą nam odmienić wystrój salonu i nadać mu weselszy charakter.
  • Jak wiadomo, w bardzo jasnym wnętrzu przyda się jeden mocny akcent kolorystyczny. Może to być dowolny nasycony kolor – fiolet to tylko jedna z propozycji.
  • Poduszki z zabawnymi napisami i obrazkami sprawdzą się nie tylko, jeśli chodzi o wystrój pokoju dziecka. Jeśli umiemy odnaleźć odrobinę dziecka w sobie, możemy nimi ozdobić dowolne wnętrze. To dobry sposób na wystrój wnętrza z przymrużeniem oka – jeśli nam się znudzą, możemy je przecież wymienić na inne.
  • Poduszki można dobierać pod kolor mebla, ale dobrze sprawdzą się też zestawienia kontrastowe. Przykładowo, oliwkowa kanapa świetnie wygląda w połączeniu z poduszkami w lekko pomarańczowym odcieniu czerwieni.
  • Ozdobne poduszki wykonane z tego samego materiału co zasłony to sprawdzony od lat i efektowny pomysł.
  • Poduszki w barokowe wzory najlepiej wyglądają w spokojnej kolorystyce. Świetnie uzupełnią czarno biały wystrój wnętrza.

Poszewki wykonywane przez naszą pracownię mogą być uszyte na każdy wymiar. Nie jest dla nas problemem uszyć poszewkę np. na wymiar 37×43, a dodatkowo jesteśmy w stanie wykonać ją wraz z wkładem. Wkłady, które mogą Państwo u nas nabyć wypełniane są pierzem i puchem a wierzch wykonany jest z tkaniny bawełnianej.

Na zamówienie wykonujemy również wałki angielskie o dowolnej długości.

Serdecznie zapraszamy.

Zobacz nasze realizacje