Jesteśmy profesjonalną firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmującą się aranżacją przesłon okiennych. Świadczymy usługi począwszy od pomiaru okien i doradztwa w odniesieniu do wyboru dekoracji oraz systemów montażowych, poprzez uszycie przesłon a skończywszy na ich montażu.

Szycie dekoracji jest naszą pasją, pomysłów na ich wykonanie może być tak wiele jak wiele jest różnych wnętrz – dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Chcąc spełnić oczekiwania Klientów w ofercie posiadamy nie tylko klasyczne dekoracje okienne (firany i zasłony), ale także wykonujemy dekoracje o praktycznym, przeciwsłonecznym zastosowaniu tj. żaluzje, rolety, wertykale, plisy oraz wiele innych. Przesłony wykonujemy także na okna o nietypowych kształtach tj. łuki, trójkąty, półkola, trapezy.

Mając na celu zapewnienie kompleksowej obsługi oferujemy także usługę prania dekoracji okiennych polegającej na odebraniu przesłon od Klienta, upraniu a następnie ponownym ich montażu i odpowiednim upięciu.

Nie chcąc ograniczać Państwa tylko do naszych tkanin, jako nieliczni świadczymy także usługę szycia przesłon z tkanin powierzonych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.