Moskitiery

Moskitiery ramkowe to idealny sposób zabezpieczenia pomieszczania przed owadami i pyłkami z drzew. Wykonana jest z aluminiowej ramki, na którą naciągana jest siatka z włókna szklanego lub aluminiowa (wzmocniona) o przekroju 1mm. Montaż jest bezinwazyjny i bardzo łatwy, za pomocą elastycznych blaszek obrotowych, bez konieczności użycia narzędzi. Nie ogranicza widoczności w oknie i stanowi jego integralną część.

Ramy moskitier dostępne są w kolorach:

– biały;

– brązowy;

– złoty dąb;

– mahoń;

– orzech

Siatka moskitier natomiast dostępna jest w kolorze:

– popielatym;

– czarnym

Jako opcję, ramki możemy polakierować w dowolnym kolorze palety RAL

Moskitiera drzwiowa otwierana jest na zawiasach stanowi doskonałą ochronę przed owadami, gwarantując swobodne korzystanie z balkonów czy tarasów. Nie ogranicza widoczności w świetle drzwi. Moskitiera drzwiowa mocowana jest z jednej strony przy pomocy dwóch zawiasów do futryny drzwi a z drugiej strony przy pomocy zamków magnetycznych utrzymywana jest w pozycji zamkniętej. Moskitiery zawiasowe to system umożliwiający osłonę przed insektami otworów drzwiowych. Moskitiera zbudowana ze specjalnych profili aluminiowych z naciągniętą siatką. Montaż polega na precyzyjnym zamontowaniu zawiasów nośnych do futryny stolarki okiennej, a następnie zawieszeniu na nich skrzydeł drzwi. Posiada wygodny uchwyt do zamykania, oraz uszczelkę szczotkową do zapewnienia jeszcze większej szczelności, można również dodać poprzeczkę wzmacniającą. Kolor ramki: biały,brąz, złoty dąb,dowolny raal, kolor siatki czarny lub popielaty.

Moskitiera rolowana – przeznaczona jest do montażu we wnękach okiennych oraz drzwiowych. Obsługa odbywa się w łatwy sposób ponieważ moskitiery wyposażone są w mechanizm sprężynowy, który znacznie poprawia komfort pracy. Kasetka, prowadnice i listwa dolna wyposażone są w szczotki, które zapewniają jeszcze bardziej skuteczną ochronę przed insektami. Profile i akcesoria dostępne w kolorze białym, brązowym, siatka w kolorze czarnym.

Moskitiera plisowana to najnowocześniejsze rozwiązanie ochrony przed insektami. W zależności od modelu plisowaną siatke zsuwamy w pione bądź w poziomie przy pomocy kontrolowanego sprzęgła. Domykanie na magnes. Bogata kolorystyka profili (ponad 30 kolorów), siatka czarna lub popielata